Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново

КАТЕГОРИИ

Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

НОВИ ПРОИЗВОДИ

Футроли
Samsung
Кабли и конектори за PC
Блутут Звучници
Разно
Блутут Слушалки
Микрофони

НАЈПРОДАВАНИ ЗА ИЗМИНАТАВА НЕДЕЛА

Konektor UTP Cat5e RJ45 5 ден.
Tempered glass za Samsung A21s/ A207F 100 ден.
Tempered glass za Samsung A41 / A415F 100 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white 1.100 ден.

Tempered glass za Samsung A71/ A715F/ A90/ A80 100 ден.
Tempered glass za Samsung A20e/ A202F 100 ден.
Konektor SFTP Cat5e RJ45 7 ден.
Ekran Huawei Honor 8X/ Honor 9X lite komplet black 2.300 ден.

МЕГАМОБИЛ ПРЕПОРАЧУВА

Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија
Таблети и галантерија