Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Барате: iphone 4

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 3 vo 1 Extreme
продажба
рејтинг

Детали
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V iPhone 4/4S 2 vo 1 Extreme
продажба
рејтинг

Детали

Baterija iPhone 6 4.7" HQ
продажба
рејтинг

Ekran iPhone 4 komplet black

* За правилна монтажа флетот од екранот се превиткува кај испрекинатите линии
продажба
рејтинг

Детали
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon iPhone 4G
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje iPhone 4G CRN so flet
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Buzzer iPhone 4G/4S.
продажба
рејтинг
360 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za vo kola za iPhone 4/4s
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran iPhone 4 komplet white
продажба
рејтинг

Детали
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Apple iPhone 4 BLACK
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Apple iPhone 4 WHITE
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе


Промоции