Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black | Мегамобил

Бесплатна достава* во Скопје во два термина:
- Со почеток од 11:00 часот (за нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток од 15:00 часот (за нарачки до 14:30 часот)
* Во Сабота се врши достава само во првиот термин од 11:00 часот
* Бесплатната достава се однесува на пратки со вредност поголема од 1000 ден.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

Цена
450 ден. /парче
Опис

Модел: DLS-TC06
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A
Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Set za cistenje LCD 3 in 1 (K003)
250 ден.
Kabel za polnenje (usb) 3 in 1 black
200 ден.
Futrola Tablet Tera 10" so tastatura black Micro USB
650 ден.
Polnac 220V iPhone 6 Original (samo adapter)
400 ден.
Ventilator za Laptop N2000 (XCM 8503-4)
600 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Prime USB2 2A 2USB
350 ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 10" black
400 ден.
Futrola iPhone 7/iPhone 8 Teracell Flip Cover black
400 ден.
Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)
400 ден.