Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei G630 Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Futrola Samsung A5 Vogue View pink
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung A3 Vogue View pink
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei G7 Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G2 mini Pudding black
продажба
рејтинг

Futrola Nokia Lumia 920 na preklop Chic black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola HTC M8 na preklop Chic white
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung G7105/Grand 2 Vogue View black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Види повеќе