Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Polnac 220V iPhone Teracell Ultra LP02 2A 2USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Type C Teracell Prime USB2 2A 2USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Micro Teracell Evo USB1 1A
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V iPhone Teracell Evo USB1 1A
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V iPhone Teracell Evo IPD1 1A 1USB
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V KONFULON C23 2.4A 2USB
продажба
рејтинг

Polnac 220V REMAX RP U29 2USB 2.1A white
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V REMAX RP U29 2USB 2.1A black
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Micro Teracell Prime USB2 2A 2USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V iPhone Teracell Prime USB2 2A 2USB
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Type C Teracell Ultra LP04 2.1A 1USB FAST
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Type C Teracell Ultra LP03 2A 1USB
продажба
рејтинг

Види повеќе