Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Smart Watch A1 Black
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch A1 Blue
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch A1 Red
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch A1 White
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch V8 Silver
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch DZ09 Black
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch DZ09 White/Silver
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch U8 Black
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch U8 White
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch U8 Red
продажба
рејтинг

Детали

Smart Watch Q18 Black
продажба
рејтинг

Детали
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Smart Watch Q18 White/Silver
продажба
рејтинг

Детали

Види повеќе