Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Baterija Samsung D780/B5722/G810 /i8510/i550/i500/B7722/F700
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung E590 /S3500/M3510/E2250/3370/E2550/S3550
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Samsung F490/F410/F700/M8800
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung G600/S3600/J770 HQ
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung S5230/U700/G800
продажба
рејтинг

Детали

Baterija Samsung N910/ Note 4 HQ
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung E250 HQ E2600/F250/S3100/ E1150/X200/E500/E900/D520/C130/X680/X150/X510
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung D820 HQ
Високо квалитетни батерии со зголемен капацитет.
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung D880
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung i8910/S8500/i5800/i5700
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Baterija Samsung i9100/i8150/S8600 Wave 3 HQ
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Види повеќе