Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.

Polnac za laptop univerzalen 12V 80W KK614A
продажба
рејтинг

Детали
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za laptop za SONY 19.5V 6.15A (6.5mm*4.4mm)
продажба
рејтинг

Детали
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za laptop za DELL 20V 4.5A 90W-DLK003 (3 pins)
продажба
рејтинг

Детали
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac za laptop za HP 19V 3.16A 65W (5.5mm*2.5mm)
продажба
рејтинг

Детали
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе