Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran za laptop 14" LP140WH2 (TL) (L2) 40 pin
продажба
рејтинг

Детали
3.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" Acer S3.
продажба
рејтинг
3.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.6" LTN156AT05/LP156WH4 (TL)(A1)/LP156WH2 (TL)(AA)/LP156WH2 (TL)(C1)
продажба
рејтинг

Детали
3.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15" LP150X08.
продажба
рејтинг

Детали
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.4" LTN154X3/LP154WX4/ LTN154AT07.
продажба
рејтинг

Детали
2.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 15.6" B156XW02/LTN156AT23
продажба
рејтинг


Ekran za laptop 11.6" B116XW02.
продажба
рејтинг

Детали
3.300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 12.1" LTD121EXVV/LTN121W3.
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" LP133WH1 TLA2/ B133XW04.
продажба
рејтинг
2.900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 13.3" LTD133EV5N.
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran za laptop 14" LTN140AT07/LP140WH4/B140XW01
продажба
рејтинг

Види повеќе