Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Elektricen Velosiped Monorim 14" E1 mini 9 black

Цена
34.000 ден. /парче
Опис
Tire Size: 14 Inch
Material: Magnesium alloy
Color: Black
Power Motor:500W
Battery Capacity: 7.8Ah
Max Range:25KM (depends on the weight, speed, road condition and Weather)  
Max Speed:30KM/H
Voltage:36V
Charging Time: About 3-4H
Max Load: 150KG
Climing Angle: about 18°
Actual Size: 110*43*94cm
Folding Size: 60*60*40cm
Net Weight: 21.6KG
Waterproof: IP76 (You can ride in a rainy day)
Package included: Electric Scooter, Power Charger
Feature:Disc Brake+ Electronic Brake System, LCD Display, LED Headlight, Rear Tailight.
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
34.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле