Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Baterija Huawei NOVA/Y6 2017/Enjoy 7/Enjoy 6s/P9 lite mini HB405979ECW HQ

Цена
800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Tablet Teracell Uni 10" black
400 ден.
Tempered glass za Samsung T110 7"
200 ден.
Konektor za SIM karta Samsung S6500
700 ден.
Ekran iPhone 6 komplet black
1.100 ден.
Baterija Samsung N910/ Note 4 HQ
700 ден.
Konektor za polnenje Samsung G850F
600 ден.
Ekran Nokia 220
700 ден.
Zadno kapace Samsung i9500 white
120 ден.
Baterija LG BL-53YH HQ G3
700 ден.